Det sker i i/udenfor klubregi

I dag « » September 2017
printer icon

September 2017

Uge Dato Dag Aktivitet
  01 Fre
Drenge U11 (2007), Det sker hos U11 drengene
Fra 16:15 til 17:45
U11 drenge træner
På banerne ved Nordkysthallen
Fra 20:45 til 22:45
VM - Kvalifikationskamp
Danmark - Polen
Telia Parken, København
Tv-transmission på Kanal 5
  02 Lør
Drenge U10 (2008), Det sker hos U10 drengene
Fra 10:30 til 12:00
DGI U10 drenge A 8-mands
Snekkersten IF - Frem Hellebæk
På Snekkersten Idrætscenter
Kampstart kl. 10:30
Drenge U11 (2007), Det sker hos U11 drengene
Start 11:00
U11 Drenge 1 8-mands (07) Efterår, Pulje 1
Frem Hellebæk - Melby-Liseleje IF (8-4)
Nordkysthallen
Drenge U15 (2003), U15 drengenes aktiviteter
Start 11:30
U15 Drenge 8-mands (03) Efterår, Pulje 1
Frem Hellebæk - Frederiksværk Fodbold Klub (HHT)
Nordkysthallen
Drenge U14 (2004), U14 drengenes aktiviteter
Start 12:00
U14 Drenge 2 (04) Efterår, Pulje 1
Espergærde IF - Frem Hellebæk (3-2)
Mørdrup Idrætsanlæg
Drenge U17 (2001/02), U17 drengenes aktivitets
Start 13:00
U17 Drenge 1 (01) Efterår, Pulje 1
Frem Hellebæk - Fredensborg BI (4-2)
Nordkysthallen
Seniorer, Seniorernes aktivitetskalender
Start 15:30
Serie 4(2), 2
Kvistgård IF - Frem Hellebæk (2) (3-5)
Kvistgård Idrætsanlæg
  03 Søn
Drenge U10 (2008), Det sker hos U10 drengene
Fra 10:30 til 12:00
DGI U10 drenge C 8-mands
Ålholm IF - Frem Hellebæk
V/Ålholmhallen Hillerød Vest Skolen
Kampstart kl. 10:30
Drenge U11 (2007), Det sker hos U11 drengene
Fra 10:30 til 12:00
DGI U11 drenge C 8-mands
Frem Hellebæk - Espergærde IF
Banerne ved Nordkysthallen
Kampstart kl. 10:30
Seniorer, Seniorernes aktivitetskalender
Start 11:00
Serie 1 , Pulje 1
LSF - Frem Hellebæk (3-3)
Smørum Idrætscenter
Seniorer, Seniorernes aktivitetskalender
Start 12:00
Serie 4, Pulje 3
Frem Hellebæk (1) - Brede IF (3-3)
Nordkysthallen
Drenge U14 (2004), U14 drengenes aktiviteter
Start 12:30
U14 Drenge Øst 1 (04) efterår , Pulje 2
FC Helsingør - AB
Mørdrup Idrætsanlæg Kunstgræs
Drenge U14 (2004), U14 drengenes aktiviteter
Start 12:30
U14 Drenge Øst 1 (04) efterår , Pulje 2
FC Helsingør - AB
Mørdrup Idrætsanlæg Kunstgræs
Drenge U15 (2003), U15 drengenes aktiviteter
Start 13:00
U15 Drenge 2 (03) Efterår, Pulje 1
Fredensborg BI - Frem Hellebæk (4-0)
Fredensborg Stadion
36 04 Man
Drenge U14 (2004), U14 drengenes aktiviteter
Fra 16:30 til 18:00
U14 Drenge træner
På banerne ved Nordkysthallen
Drenge U15 (2003), U15 drengenes aktiviteter
Fra 17:00 til 19:00
U15 drengene træner
På banerne ved Nordkysthallen, Ålsgårde
Drenge U12/13 (2005/06), U13 drengenes aktiviteter
Fra 17:00 til 18:30
U12/13 drengene træner
På banerne ved Nordkysthallen
Fra 18:00 til 20:00
VM - Kvalifikationskamp
Armenien - Danmark
Spilles i Armenien
  05 Tir
Børn U6, U7 & U8 (2010, 11 & 12), Det sker hos U7 & U8 børnene
Fra 16:00 til 17:15
U8 træner
På banerne ved Nordkysthallen, Ålsgårde
Børn U9 (2009), Det sker hos U9 børnene
Fra 16:30 til 18:00
U9 træner
På banerne ved Nordkysthallen, Ålsgårde
Drenge U14 (2004), U14 drengenes aktiviteter
Fra 16:30 til 18:00
U14 drenge træner
På banerne ved Nordkysthallen
Drenge U10 (2008), Det sker hos U10 drengene
Fra 17:00 til 19:00
U10 træning
Banerne ved Nordkysthallen
Drenge U17 (2001/02), U17 drengenes aktivitets
Fra 17:00 til 18:45
Træning drenge U17
På banerne ved Nordkysthallen
The Old Ones, The Old Ones kampe og aktivite
Start 18:15
Old boys 2 , Pulje 1
Gurre IK - Frem Hellebæk (1-11)
Nygård Skole
Seniorer, Seniorernes aktivitetskalender
Fra 18:30 til 20:15
Senior træning(alle)
Banerne ved Nordkysthallen
  06 Ons
Drenge U11 (2007), Det sker hos U11 drengene
Fra 16:15 til 17:45
U11 drenge træner
På banerne ved Nordkysthallen
Drenge U15 (2003), U15 drengenes aktiviteter
Fra 17:00 til 19:00
U15 drengene træner
På banerne ved Nordkysthallen
Drenge U12/13 (2005/06), U13 drengenes aktiviteter
Fra 17:00 til 18:30
U12/13 drengene træner
På banerne ved Nordkysthallen
Drenge U11 (2007), Det sker hos U11 drengene
Fra 18:00 til 19:30
DGI U11 drenge C 8-mands
KBK Hillerød - Frem Hellebæk
Østhuset Børne & Ungdomskulturhus Hillerød Øst
Kampstart kl. 18:00
The Old Ones, The Old Ones kampe og aktivite
Start 18:15
Veteran 2, Pulje 1
Hareskov IF - Frem Hellebæk (3-0)
Birkevang
  07 Tor
Børn U6, U7 & U8 (2010, 11 & 12), Det sker hos U7 & U8 børnene
Fra 16:00 til 17:15
U8 træner
På banerne ved Nordkysthallen, Ålsgårde
Børn U9 (2009), Det sker hos U9 børnene
Fra 16:30 til 18:00
U9 træner
På banerne ved Nordkysthallen
Drenge U14 (2004), U14 drengenes aktiviteter
Fra 16:30 til 18:00
U14 drenge træner
På banerne ved Nordkysthallen
Drenge U10 (2008), Det sker hos U10 drengene
Fra 17:00 til 19:00
U10 træning
Banerne ved Nordkysthallen, Ålsgårde
Seniorer, Seniorernes aktivitetskalender
Fra 18:30 til 20:15
Senior Træning (alle)
Banerne ved Nordkysthallen
Drenge U11 (2007), Det sker hos U11 drengene
Start 18:30
U11 Drenge 1 8-mands (07) Efterår, Pulje 1
AB - Frem Hellebæk (0-8)
Akademisk Boldklub
  08 Fre
Drenge U11 (2007), Det sker hos U11 drengene
Fra 16:15 til 17:45
U11 drenge træner
På banerne ved Nordkysthallen
Drenge U17 (2001/02), U17 drengenes aktivitets
Start 18:00
U17 Drenge 3 (01) Efterår, Pulje 1
Birkerød IF "Skjold" - Frem Hellebæk (4-1)
Birkerød Stadion
  09 Lør
Drenge U15 (2003), U15 drengenes aktiviteter
Start 10:00
U15 Drenge 8-mands (03) Efterår, Pulje 1
Høsterkøb HF 2000 - Frem Hellebæk (HMH)
SPORTEN ved Høsterkøb Skole
Seniorer, Seniorernes aktivitetskalender
Start 14:00
Serie 4(2), 2
Frem Hellebæk (2) - Hillerød Fodbold (5-1)
Nordkysthallen
The Old Ones, The Old Ones kampe og aktivite
Start 14:00
Old boys 2 , Pulje 1
Frem Hellebæk - Gurre IK (3-0)
Nordkysthallen
Seniorer, Seniorernes aktivitetskalender
Start 16:00
Serie 1 , Pulje 1
Frem Hellebæk - Fredensborg BI (2-2)
Nordkysthallen
  10 Søn
Drenge U12/13 (2005/06), U13 drengenes aktiviteter
Start 11:00
U13 Drenge 8-mands 2 (05) Efterår, Pulje 1
Hornbæk IF - Frem Hellebæk (3-3)
Pedella Park
Drenge U14 (2004), U14 drengenes aktiviteter
Start 11:30
U14 Drenge Øst 1 (04) efterår , Pulje 2
B93 - FC Helsingør
B 93 Svanemølleanlæg.
Drenge U14 (2004), U14 drengenes aktiviteter
Start 11:30
U14 Drenge Øst 1 (04) efterår , Pulje 2
B93 - FC Helsingør
B 93 Svanemølleanlæg.
Drenge U12/13 (2005/06), U13 drengenes aktiviteter
Start 11:45
U13 Drenge Øst 1 8M (05) efterår , Pulje 2
Sundby Bk. - FC Helsingør
Sundby/Kløvermarken
Drenge U11 (2007), Det sker hos U11 drengene
Start 12:00
U11 Drenge 1 8-mands (07) Efterår, Pulje 1
Frem Hellebæk - IF Skjold Birkerød (4-4)
Nordkysthallen
Seniorer, Seniorernes aktivitetskalender
Start 15:00
Serie 4, Pulje 3
FC Rudersdal - Frem Hellebæk (1) (4-2)
Rundforbi Stadion
37 11 Man
Drenge U14 (2004), U14 drengenes aktiviteter
Fra 16:30 til 18:00
U14 Drenge træner
På banerne ved Nordkysthallen
Drenge U15 (2003), U15 drengenes aktiviteter
Fra 17:00 til 19:00
U15 drengene træner
På banerne ved Nordkysthallen, Ålsgårde
Drenge U12/13 (2005/06), U13 drengenes aktiviteter
Fra 17:00 til 18:30
U12/13 drengene træner
På banerne ved Nordkysthallen
The Old Ones, The Old Ones kampe og aktivite
Start 18:00
Old boys 2 , Pulje 1
Annisse IF - Frem Hellebæk (1-1)
Annisse Stadion
  12 Tir
Børn U6, U7 & U8 (2010, 11 & 12), Det sker hos U7 & U8 børnene
Fra 16:00 til 17:15
U8 træner
På banerne ved Nordkysthallen, Ålsgårde
Børn U9 (2009), Det sker hos U9 børnene
Fra 16:30 til 18:00
U9 træner
På banerne ved Nordkysthallen, Ålsgårde
Drenge U14 (2004), U14 drengenes aktiviteter
Fra 16:30 til 18:00
U14 drenge træner
På banerne ved Nordkysthallen
Drenge U10 (2008), Det sker hos U10 drengene
Fra 17:00 til 19:00
U10 træning
Banerne ved Nordkysthallen
Drenge U17 (2001/02), U17 drengenes aktivitets
Fra 17:00 til 18:45
Træning drenge U17
På banerne ved Nordkysthallen
Drenge U17 (2001/02), U17 drengenes aktivitets
Start 17:45
U17 Drenge 3 (01) Efterår, Pulje 1
Frem Hellebæk - Hørsholm-Usserød IK (PRO)
Nordkysthallen
Drenge U15 (2003), U15 drengenes aktiviteter
Start 18:00
U15 Drenge 8-mands (03) Efterår, Pulje 1
Frem Hellebæk - Store Lyngby IF (4-3)
Nordkysthallen
Seniorer, Seniorernes aktivitetskalender
Fra 18:30 til 20:15
Senior træning(alle)
Banerne ved Nordkysthallen
Drenge U12/13 (2005/06), U13 drengenes aktiviteter
Start 18:30
U13 Drenge 8-mands 2 (05) Efterår, Pulje 1
Frem Hellebæk - Birkerød IF "Skjold" (3-3)
Nordkysthallen
  13 Ons
Drenge U11 (2007), Det sker hos U11 drengene
Fra 16:15 til 17:45
U11 drenge træner
På banerne ved Nordkysthallen
Drenge U15 (2003), U15 drengenes aktiviteter
Fra 17:00 til 19:00
U15 drengene træner
På banerne ved Nordkysthallen
Drenge U12/13 (2005/06), U13 drengenes aktiviteter
Fra 17:00 til 18:30
U12/13 drengene træner
På banerne ved Nordkysthallen
The Old Ones, The Old Ones kampe og aktivite
Start 18:00
Veteran 2, Pulje 1
Frem Hellebæk - Humlebæk BK (UHT)
Nordkysthallen
Drenge U12/13 (2005/06), U13 drengenes aktiviteter
Start 18:15
U13 Drenge 8-mands 4 (05) Efterår, Pulje 1
Frem Hellebæk - Gilleleje FK (2-7)
Nordkysthallen
  14 Tor
Børn U6, U7 & U8 (2010, 11 & 12), Det sker hos U7 & U8 børnene
Fra 16:00 til 17:15
U8 træner
På banerne ved Nordkysthallen, Ålsgårde
Børn U9 (2009), Det sker hos U9 børnene
Fra 16:30 til 18:00
U9 træner
På banerne ved Nordkysthallen
Drenge U14 (2004), U14 drengenes aktiviteter
Fra 16:30 til 18:00
U14 drenge træner
På banerne ved Nordkysthallen
Drenge U10 (2008), Det sker hos U10 drengene
Fra 17:00 til 19:00
U10 træning
Banerne ved Nordkysthallen, Ålsgårde
Drenge U14 (2004), U14 drengenes aktiviteter
Start 18:00
U14 Drenge 2 (04) Efterår, Pulje 1
Frem Hellebæk - Humlebæk BK (3-1)
Nordkysthallen
Seniorer, Seniorernes aktivitetskalender
Fra 18:30 til 20:15
Senior Træning (alle)
Banerne ved Nordkysthallen
  15 Fre
Drenge U11 (2007), Det sker hos U11 drengene
Fra 16:15 til 17:45
U11 drenge træner
På banerne ved Nordkysthallen
  16 Lør
Drenge U11 (2007), Det sker hos U11 drengene
Fra 10:30 til 12:00
DGI U11 drenge C 8-mands
Høsterkøb FK2000 - Frem Hellebæk
Høsterkøb Idrætsplads
Kampstart kl. 10:30
Drenge U10 (2008), Det sker hos U10 drengene
Fra 10:30 til 12:00
DGI U10 drenge A 8-mands
Frem Hellebæk - Allerød FK
Banerne ved Nordkysthallen
Kampstart kl. 10:30
Drenge U14 (2004), U14 drengenes aktiviteter
Start 11:00
U14 Drenge 2 (04) Efterår, Pulje 1
Helsingør IF Fodbold - Frem Hellebæk (1-5)
Helsingør Idrætspark
Seniorer, Seniorernes aktivitetskalender
Start 12:00
Serie 1 , Pulje 1
Helsinge Fodbold - Frem Hellebæk (3-0)
Helsinge Stadion
Drenge U17 (2001/02), U17 drengenes aktivitets
Start 12:00
U17 Drenge 1 (01) Efterår, Pulje 1
Frem Hellebæk - Humlebæk BK (2-4)
Pedella Park Kunstgræs
Seniorer, Seniorernes aktivitetskalender
Start 14:00
Serie 4, Pulje 3
Frem Hellebæk (1) - Herlev IF (1) (0-0)
Pedella Park Kunstgræs
Drenge U17 (2001/02), U17 drengenes aktivitets
Start 15:00
U17 Drenge 3 (01) Efterår, Pulje 1
Allerød Fodbold Klub - Frem Hellebæk (2-2)
Allerød Idrætspark
  17 Søn
Drenge U10 (2008), Det sker hos U10 drengene

DGI U10 drenge C 8-mands
Frem Hellebæk - Brede IF 1
Banerne ved Nordkysthallen
Kampstart kl. 12:00
Drenge U12/13 (2005/06), U13 drengenes aktiviteter
Start 11:00
U13 Drenge 8-mands 2 (05) Efterår, Pulje 1
Allerød Fodbold Klub - Frem Hellebæk (2-4)
Lyngehallen Kunstgræs
Drenge U12/13 (2005/06), U13 drengenes aktiviteter
Start 11:00
U13 Drenge Øst 1 8M (05) efterår , Pulje 2
FC Helsingør - Værebro IF
Mørdrup Idrætsanlæg
Drenge U14 (2004), U14 drengenes aktiviteter
Start 12:00
U14 Drenge Øst 1 (04) efterår , Pulje 2
Holbæk B&I - FC Helsingør
SuRi Park
Drenge U14 (2004), U14 drengenes aktiviteter
Start 12:00
U14 Drenge Øst 1 (04) efterår , Pulje 2
Holbæk B&I - FC Helsingør
SuRi Park
Drenge U15 (2003), U15 drengenes aktiviteter
Start 12:30
U15 Drenge 2 (03) Efterår, Pulje 1
Helsinge Fodbold - Frem Hellebæk (1-1)
Helsinge Stadion
Seniorer, Seniorernes aktivitetskalender
Start 14:00
Serie 4(2), 2
Snekkersten IF - Frem Hellebæk (2) (1-4)
Snekkersten Idrætscenter
38 18 Man
Drenge U14 (2004), U14 drengenes aktiviteter
Fra 16:30 til 18:00
U14 Drenge træner
På banerne ved Nordkysthallen
Drenge U15 (2003), U15 drengenes aktiviteter
Fra 17:00 til 19:00
U15 drengene træner
På banerne ved Nordkysthallen, Ålsgårde
Drenge U12/13 (2005/06), U13 drengenes aktiviteter
Fra 17:00 til 18:30
U12/13 drengene træner
På banerne ved Nordkysthallen
The Old Ones, The Old Ones kampe og aktivite
Start 17:45
Veteran 2, Pulje 1
Fredensborg BI - Frem Hellebæk (4-5)
Fredensborg Stadion
Drenge U17 (2001/02), U17 drengenes aktivitets
Start 17:45
U17 Drenge 1 (01) Efterår, Pulje 1
Snekkersten IF - Frem Hellebæk (0-6)
Snekkersten Idrætscenter
The Old Ones, The Old Ones kampe og aktivite
Start 19:45
Old boys 2 , Pulje 1
Frem Hellebæk - Esrum IF (4-0)
Pedella Park Kunstgræs
  19 Tir
Børn U6, U7 & U8 (2010, 11 & 12), Det sker hos U7 & U8 børnene
Fra 16:00 til 17:15
U8 træner
På banerne ved Nordkysthallen, Ålsgårde
Børn U9 (2009), Det sker hos U9 børnene
Fra 16:30 til 18:00
U9 træner
På banerne ved Nordkysthallen, Ålsgårde
Drenge U14 (2004), U14 drengenes aktiviteter
Fra 16:30 til 18:00
U14 drenge træner
På banerne ved Nordkysthallen
Drenge U10 (2008), Det sker hos U10 drengene
Fra 17:00 til 19:00
U10 træning
Banerne ved Nordkysthallen
Drenge U17 (2001/02), U17 drengenes aktivitets
Fra 17:00 til 18:45
Træning drenge U17
På banerne ved Nordkysthallen
Drenge U15 (2003), U15 drengenes aktiviteter
Start 18:00
U15 Drenge 8-mands (03) Efterår, Pulje 1
Ålholm IF - Frem Hellebæk (3-2)
Ålholmskolen
Seniorer, Seniorernes aktivitetskalender
Fra 18:30 til 20:15
Senior træning(alle)
Banerne ved Nordkysthallen
  20 Ons
Drenge U11 (2007), Det sker hos U11 drengene
Fra 16:15 til 17:45
U11 drenge træner
På banerne ved Nordkysthallen
Drenge U15 (2003), U15 drengenes aktiviteter
Fra 17:00 til 19:00
U15 drengene træner
På banerne ved Nordkysthallen
Drenge U12/13 (2005/06), U13 drengenes aktiviteter
Fra 17:00 til 18:30
U12/13 drengene træner
På banerne ved Nordkysthallen
Drenge U12/13 (2005/06), U13 drengenes aktiviteter
Start 18:00
U13 Drenge 8-mands 2 (05) Efterår, Pulje 1
Frem Hellebæk - Humlebæk BK
Nordkysthallen
  21 Tor
Børn U6, U7 & U8 (2010, 11 & 12), Det sker hos U7 & U8 børnene
Fra 16:00 til 17:15
U8 træner
På banerne ved Nordkysthallen, Ålsgårde
Børn U9 (2009), Det sker hos U9 børnene
Fra 16:30 til 18:00
U9 træner
På banerne ved Nordkysthallen
Drenge U14 (2004), U14 drengenes aktiviteter
Fra 16:30 til 18:00
U14 drenge træner
På banerne ved Nordkysthallen
Drenge U10 (2008), Det sker hos U10 drengene
Fra 17:00 til 19:00
U10 træning
Banerne ved Nordkysthallen, Ålsgårde
Seniorer, Seniorernes aktivitetskalender
Fra 18:30 til 20:15
Senior Træning (alle)
Banerne ved Nordkysthallen
  22 Fre
Drenge U11 (2007), Det sker hos U11 drengene
Fra 16:15 til 17:45
U11 drenge træner
På banerne ved Nordkysthallen
  23 Lør
Drenge U11 (2007), Det sker hos U11 drengene
Start 09:00
U11 Drenge 1 8-mands (07) Efterår, Pulje 1
Ballerup BK - Frem Hellebæk
Ballerup Idrætspark
Drenge U12/13 (2005/06), U13 drengenes aktiviteter
Start 10:00
U13 Drenge 8-mands 4 (05) Efterår, Pulje 1
FC Ballerup - Frem Hellebæk
Skovmarkskolen
Drenge U10 (2008), Det sker hos U10 drengene
Fra 10:30 til 12:00
DGI U10 drenge A 8-mands
Espergærde IF - Frem Hellebæk
På Espergærde Stadion
Kampstart kl. 10:30
Drenge U14 (2004), U14 drengenes aktiviteter
Start 11:00
U14 Drenge 2 (04) Efterår, Pulje 1
Frem Hellebæk - Græsted IF
Nordkysthallen
Drenge U10 (2008), Det sker hos U10 drengene
Fra 12:00 til 13:30
DGI U10 drenge C 8-mands
Snekkersten IF - Frem Hellebæk
På Snekkersten Idrætscenter
Kampstart kl. 12:00
Drenge U15 (2003), U15 drengenes aktiviteter
Start 12:15
U15 Drenge 2 (03) Efterår, Pulje 1
Frem Hellebæk - KBK Hillerød
Nordkysthallen
Seniorer, Seniorernes aktivitetskalender
Start 14:00
Serie 4(2), 2
Frem Hellebæk (2) - Kokkedal BK
Nordkysthallen
Drenge U17 (2001/02), U17 drengenes aktivitets
Start 15:00
U17 Drenge 1 (01) Efterår, Pulje 1
Farum BK - Frem Hellebæk
Farum Park
Seniorer, Seniorernes aktivitetskalender
Start 15:30
Serie 4, Pulje 3
Lyngby Boldklub 1921 - Frem Hellebæk (1)
Lyngby Stadion
Seniorer, Seniorernes aktivitetskalender
Start 16:00
Serie 1 , Pulje 1
Frem Hellebæk - Frederiksværk FK
Nordkysthallen
  24 Søn
Drenge U11 (2007), Det sker hos U11 drengene
Fra 10:30 til 12:00
DGI U11 drenge C 8-mands
Frem Hellebæk - Fredensborg BI
Banerne ved Nordkysthallen
Kampstart kl. 10:30
Drenge U17 (2001/02), U17 drengenes aktivitets
Start 12:00
U17 Drenge 3 (01) Efterår, Pulje 1
Frem Hellebæk - FIF, Hillerød
Nordkysthallen
Drenge U14 (2004), U14 drengenes aktiviteter
Start 12:30
U14 Drenge Øst 1 (04) efterår , Pulje 2
FC Helsingør - Dragør BK
Mørdrup Idrætsanlæg Kunstgræs
Drenge U14 (2004), U14 drengenes aktiviteter
Start 12:30
U14 Drenge Øst 1 (04) efterår , Pulje 2
FC Helsingør - Dragør BK
Mørdrup Idrætsanlæg Kunstgræs
39 25 Man
Drenge U14 (2004), U14 drengenes aktiviteter
Fra 16:30 til 18:00
U14 Drenge træner
På banerne ved Nordkysthallen
Drenge U15 (2003), U15 drengenes aktiviteter
Fra 17:00 til 19:00
U15 drengene træner
På banerne ved Nordkysthallen, Ålsgårde
Drenge U12/13 (2005/06), U13 drengenes aktiviteter
Fra 17:00 til 18:30
U12/13 drengene træner
På banerne ved Nordkysthallen
Fra 19:00 til 21:00
Møde i Børne- & ungdomsudvalget(B&U)
Mødelokale i Nordkysthallen
The Old Ones, The Old Ones kampe og aktivite
Start 20:00
Old boys 2 , Pulje 1
Allerød Fodbold Klub - Frem Hellebæk
Lyngehallen Kunstgræs
  26 Tir
Børn U6, U7 & U8 (2010, 11 & 12), Det sker hos U7 & U8 børnene
Fra 16:00 til 17:15
U8 træner
På banerne ved Nordkysthallen, Ålsgårde
Børn U9 (2009), Det sker hos U9 børnene
Fra 16:30 til 18:00
U9 træner
På banerne ved Nordkysthallen, Ålsgårde
Drenge U14 (2004), U14 drengenes aktiviteter
Fra 16:30 til 18:00
U14 drenge træner
På banerne ved Nordkysthallen
Drenge U10 (2008), Det sker hos U10 drengene
Fra 17:00 til 19:00
U10 træning
Banerne ved Nordkysthallen
Drenge U17 (2001/02), U17 drengenes aktivitets
Fra 17:00 til 18:45
Træning drenge U17
På banerne ved Nordkysthallen
Drenge U15 (2003), U15 drengenes aktiviteter
Start 18:00
U15 Drenge 8-mands (03) Efterår, Pulje 1
Frem Hellebæk - Nivå-Kokkedal FK
Nordkysthallen
Seniorer, Seniorernes aktivitetskalender
Fra 18:30 til 20:15
Senior træning(alle)
Banerne ved Nordkysthallen
  27 Ons
Drenge U11 (2007), Det sker hos U11 drengene
Fra 16:15 til 17:45
U11 drenge træner
På banerne ved Nordkysthallen
Drenge U15 (2003), U15 drengenes aktiviteter
Fra 17:00 til 19:00
U15 drengene træner
På banerne ved Nordkysthallen
Drenge U12/13 (2005/06), U13 drengenes aktiviteter
Fra 17:00 til 18:30
U12/13 drengene træner
På banerne ved Nordkysthallen
The Old Ones, The Old Ones kampe og aktivite
Start 17:30
Veteran 2, Pulje 1
Frem Hellebæk - Bagsværd BK (1)
Nordkysthallen
Drenge U12/13 (2005/06), U13 drengenes aktiviteter
Start 17:45
U13 Drenge 8-mands 4 (05) Efterår, Pulje 1
Frem Hellebæk - Espergærde IF
Nordkysthallen
  28 Tor
Børn U6, U7 & U8 (2010, 11 & 12), Det sker hos U7 & U8 børnene
Fra 16:00 til 17:15
U8 træner
På banerne ved Nordkysthallen, Ålsgårde
Børn U9 (2009), Det sker hos U9 børnene
Fra 16:30 til 18:00
U9 træner
På banerne ved Nordkysthallen
Drenge U14 (2004), U14 drengenes aktiviteter
Fra 16:30 til 18:00
U14 drenge træner
På banerne ved Nordkysthallen
Drenge U10 (2008), Det sker hos U10 drengene
Fra 17:00 til 19:00
U10 træning
Banerne ved Nordkysthallen, Ålsgårde
Drenge U17 (2001/02), U17 drengenes aktivitets
Start 17:30
U17 Drenge 1 (01) Efterår, Pulje 1
Lundtofte Boldklub - Frem Hellebæk
Lundtofte Idrætsplads
Seniorer, Seniorernes aktivitetskalender
Fra 18:30 til 20:15
Senior Træning (alle)
Banerne ved Nordkysthallen
  29 Fre
Drenge U11 (2007), Det sker hos U11 drengene
Fra 16:15 til 17:45
U11 drenge træner
På banerne ved Nordkysthallen
  30 Lør
Drenge U10 (2008), Det sker hos U10 drengene
Fra 10:30 til 12:00
DGI U10 drenge A 8-mands
Frem Hellebæk - FC Holte
Banerne ved Nordkysthallen
Kampstart kl. 10:30
Drenge U15 (2003), U15 drengenes aktiviteter
Start 11:00
U15 Drenge 2 (03) Efterår, Pulje 1
Frem Hellebæk - Hørsholm-Usserød IK
Nordkysthallen
Drenge U12/13 (2005/06), U13 drengenes aktiviteter
Start 11:15
U13 Drenge Øst 1 8M (05) efterår , Pulje 2
Hvidovre IF - FC Helsingør
Hvidovre IF's baner
Drenge U12/13 (2005/06), U13 drengenes aktiviteter
Start 12:00
U13 Drenge 8-mands 4 (05) Efterår, Pulje 1
Værløse BK - Frem Hellebæk
Værløse Stadion
Drenge U17 (2001/02), U17 drengenes aktivitets
Start 13:00
U17 Drenge 1 (01) Efterår, Pulje 1
Frem Hellebæk - Allerød Fodbold Klub
Nordkysthallen
Drenge U17 (2001/02), U17 drengenes aktivitets
Start 13:00
U17 Drenge 3 (01) Efterår, Pulje 1
Gilleleje FK - Frem Hellebæk
Nellerupgård Stadion
Seniorer, Seniorernes aktivitetskalender
Start 14:00
Serie 4(2), 2
Tikøb IF - Frem Hellebæk (2)
Tikøb Gl. Stadion
Seniorer, Seniorernes aktivitetskalender
Start 14:00
Serie 1 , Pulje 1
VB 1968 - Frem Hellebæk
Skovbrynet Skole

Det sker i i/udenfor klubregi

Ons 20-09-2017 kl. 16:15 - 17:45U11 drenge træner
Ons 20-09-2017 kl. 17:00 - 19:00U15 drengene træner
Ons 20-09-2017 kl. 17:00 - 18:30U12/13 drengene træner
Ons 20-09-2017 kl. 18:00U13 Drenge 8-mands 2 (05) Efterår, Pulje 1
Tor 21-09-2017 kl. 16:00 - 17:15U8 træner
Tor 21-09-2017 kl. 16:30 - 18:00U9 træner
Tor 21-09-2017 kl. 16:30 - 18:00U14 drenge træner
Tor 21-09-2017 kl. 17:00 - 19:00U10 træning
Tor 21-09-2017 kl. 18:30 - 20:15Senior Træning (alle)
Fre 22-09-2017 kl. 16:15 - 17:45U11 drenge træner
Lør 23-09-2017 kl. 09:00U11 Drenge 1 8-mands (07) Efterår, Pulje 1
Lør 23-09-2017 kl. 10:00U13 Drenge 8-mands 4 (05) Efterår, Pulje 1
Lør 23-09-2017 kl. 10:30 - 12:00DGI U10 drenge A 8-mands
Lør 23-09-2017 kl. 11:00U14 Drenge 2 (04) Efterår, Pulje 1
Lør 23-09-2017 kl. 12:00 - 13:30DGI U10 drenge C 8-mands
Lør 23-09-2017 kl. 12:15U15 Drenge 2 (03) Efterår, Pulje 1
Lør 23-09-2017 kl. 14:00Serie 4(2), 2
Lør 23-09-2017 kl. 15:00U17 Drenge 1 (01) Efterår, Pulje 1
Lør 23-09-2017 kl. 15:30Serie 4, Pulje 3
Lør 23-09-2017 kl. 16:00Serie 1 , Pulje 1
Søn 24-09-2017 kl. 10:30 - 12:00DGI U11 drenge C 8-mands
Søn 24-09-2017 kl. 12:00U17 Drenge 3 (01) Efterår, Pulje 1
Søn 24-09-2017 kl. 12:30U14 Drenge Øst 1 (04) efterår , Pulje 2
Søn 24-09-2017 kl. 12:30U14 Drenge Øst 1 (04) efterår , Pulje 2
Man 25-09-2017 kl. 16:30 - 18:00U14 Drenge træner
Man 25-09-2017 kl. 17:00 - 19:00U15 drengene træner
Man 25-09-2017 kl. 17:00 - 18:30U12/13 drengene træner
Man 25-09-2017 kl. 19:00 - 21:00Møde i Børne- & ungdomsudvalget(B&U)
Man 25-09-2017 kl. 20:00Old boys 2 , Pulje 1
Tir 26-09-2017 kl. 16:00 - 17:15U8 træner
Tir 26-09-2017 kl. 16:30 - 18:00U9 træner
Tir 26-09-2017 kl. 16:30 - 18:00U14 drenge træner
Tir 26-09-2017 kl. 17:00 - 19:00U10 træning
Tir 26-09-2017 kl. 17:00 - 18:45Træning drenge U17
Tir 26-09-2017 kl. 18:00U15 Drenge 8-mands (03) Efterår, Pulje 1
Tir 26-09-2017 kl. 18:30 - 20:15Senior træning(alle)
Ons 27-09-2017 kl. 16:15 - 17:45U11 drenge træner
Ons 27-09-2017 kl. 17:00 - 19:00U15 drengene træner
Ons 27-09-2017 kl. 17:00 - 18:30U12/13 drengene træner
Ons 27-09-2017 kl. 17:30Veteran 2, Pulje 1
Ons 27-09-2017 kl. 17:45U13 Drenge 8-mands 4 (05) Efterår, Pulje 1
Tor 28-09-2017 kl. 16:00 - 17:15U8 træner
Tor 28-09-2017 kl. 16:30 - 18:00U9 træner
Tor 28-09-2017 kl. 16:30 - 18:00U14 drenge træner
Tor 28-09-2017 kl. 17:00 - 19:00U10 træning
Tor 28-09-2017 kl. 17:30U17 Drenge 1 (01) Efterår, Pulje 1
Tor 28-09-2017 kl. 18:30 - 20:15Senior Træning (alle)
Fre 29-09-2017 kl. 16:15 - 17:45U11 drenge træner
Lør 30-09-2017 kl. 10:30 - 12:00DGI U10 drenge A 8-mands
Lør 30-09-2017 kl. 11:00U15 Drenge 2 (03) Efterår, Pulje 1
Lør 30-09-2017 kl. 11:15U13 Drenge Øst 1 8M (05) efterår , Pulje 2
Lør 30-09-2017 kl. 12:00U13 Drenge 8-mands 4 (05) Efterår, Pulje 1
Lør 30-09-2017 kl. 13:00U17 Drenge 1 (01) Efterår, Pulje 1
Lør 30-09-2017 kl. 13:00U17 Drenge 3 (01) Efterår, Pulje 1
Lør 30-09-2017 kl. 14:00Serie 4(2), 2
Lør 30-09-2017 kl. 14:00Serie 1 , Pulje 1