Udmeldelsesformular

Ønsker du, din søn eller datter ikke at spille fodbold, har behov for en pause, eller har tabt interessen, udfylder du nedenstående formulars felter for gennemføre en  udmeldelse & afslutter med send. Vi har nu registreret din udmeldelse.

Vi er selvfølgelige kede af at du ikke ønsker at fortsætte med fodbolden lige nu, men du er altid velkommen tilbage.

De bedste hilsner

Frem Hellebæk Fodbold

Kontrolfelter

Du skal have javascript aktiveret for at kunne sende formularen!

Kontrolfelter

Undlad at udfylde dette felt - tak!

Indtast årstallet for i år

Udmeldelsesformular

Det sker i i/udenfor klubregi

Ons 20-09-2017 kl. 16:15 - 17:45U11 drenge træner
Ons 20-09-2017 kl. 17:00 - 19:00U15 drengene træner
Ons 20-09-2017 kl. 17:00 - 18:30U12/13 drengene træner
Ons 20-09-2017 kl. 18:00U13 Drenge 8-mands 2 (05) Efterår, Pulje 1
Tor 21-09-2017 kl. 16:00 - 17:15U8 træner
Tor 21-09-2017 kl. 16:30 - 18:00U9 træner
Tor 21-09-2017 kl. 16:30 - 18:00U14 drenge træner
Tor 21-09-2017 kl. 17:00 - 19:00U10 træning
Tor 21-09-2017 kl. 18:30 - 20:15Senior Træning (alle)
Fre 22-09-2017 kl. 16:15 - 17:45U11 drenge træner
Lør 23-09-2017 kl. 09:00U11 Drenge 1 8-mands (07) Efterår, Pulje 1
Lør 23-09-2017 kl. 10:00U13 Drenge 8-mands 4 (05) Efterår, Pulje 1
Lør 23-09-2017 kl. 10:30 - 12:00DGI U10 drenge A 8-mands
Lør 23-09-2017 kl. 11:00U14 Drenge 2 (04) Efterår, Pulje 1
Lør 23-09-2017 kl. 12:00 - 13:30DGI U10 drenge C 8-mands
Lør 23-09-2017 kl. 12:15U15 Drenge 2 (03) Efterår, Pulje 1
Lør 23-09-2017 kl. 14:00Serie 4(2), 2
Lør 23-09-2017 kl. 15:00U17 Drenge 1 (01) Efterår, Pulje 1
Lør 23-09-2017 kl. 15:30Serie 4, Pulje 3
Lør 23-09-2017 kl. 16:00Serie 1 , Pulje 1
Søn 24-09-2017 kl. 10:30 - 12:00DGI U11 drenge C 8-mands
Søn 24-09-2017 kl. 12:00U17 Drenge 3 (01) Efterår, Pulje 1
Søn 24-09-2017 kl. 12:30U14 Drenge Øst 1 (04) efterår , Pulje 2
Søn 24-09-2017 kl. 12:30U14 Drenge Øst 1 (04) efterår , Pulje 2
Man 25-09-2017 kl. 16:30 - 18:00U14 Drenge træner
Man 25-09-2017 kl. 17:00 - 19:00U15 drengene træner
Man 25-09-2017 kl. 17:00 - 18:30U12/13 drengene træner
Man 25-09-2017 kl. 19:00 - 21:00Møde i Børne- & ungdomsudvalget(B&U)
Man 25-09-2017 kl. 20:00Old boys 2 , Pulje 1
Tir 26-09-2017 kl. 16:00 - 17:15U8 træner
Tir 26-09-2017 kl. 16:30 - 18:00U9 træner
Tir 26-09-2017 kl. 16:30 - 18:00U14 drenge træner
Tir 26-09-2017 kl. 17:00 - 19:00U10 træning
Tir 26-09-2017 kl. 17:00 - 18:45Træning drenge U17
Tir 26-09-2017 kl. 18:00U15 Drenge 8-mands (03) Efterår, Pulje 1
Tir 26-09-2017 kl. 18:30 - 20:15Senior træning(alle)
Ons 27-09-2017 kl. 16:15 - 17:45U11 drenge træner
Ons 27-09-2017 kl. 17:00 - 19:00U15 drengene træner
Ons 27-09-2017 kl. 17:00 - 18:30U12/13 drengene træner
Ons 27-09-2017 kl. 17:30Veteran 2, Pulje 1
Ons 27-09-2017 kl. 17:45U13 Drenge 8-mands 4 (05) Efterår, Pulje 1
Tor 28-09-2017 kl. 16:00 - 17:15U8 træner
Tor 28-09-2017 kl. 16:30 - 18:00U9 træner
Tor 28-09-2017 kl. 16:30 - 18:00U14 drenge træner
Tor 28-09-2017 kl. 17:00 - 19:00U10 træning
Tor 28-09-2017 kl. 17:30U17 Drenge 1 (01) Efterår, Pulje 1
Tor 28-09-2017 kl. 18:30 - 20:15Senior Træning (alle)
Fre 29-09-2017 kl. 16:15 - 17:45U11 drenge træner
Lør 30-09-2017 kl. 10:30 - 12:00DGI U10 drenge A 8-mands
Lør 30-09-2017 kl. 11:00U15 Drenge 2 (03) Efterår, Pulje 1
Lør 30-09-2017 kl. 11:15U13 Drenge Øst 1 8M (05) efterår , Pulje 2
Lør 30-09-2017 kl. 12:00U13 Drenge 8-mands 4 (05) Efterår, Pulje 1
Lør 30-09-2017 kl. 13:00U17 Drenge 1 (01) Efterår, Pulje 1
Lør 30-09-2017 kl. 13:00U17 Drenge 3 (01) Efterår, Pulje 1
Lør 30-09-2017 kl. 14:00Serie 4(2), 2
Lør 30-09-2017 kl. 14:00Serie 1 , Pulje 1