Formands rækken

2011 -

Bjarne Petersen

1967 - 1968

Per Andersen, Tom Lund Jensen

2002 –  2011

Ole Holm

1965 – 1967

Per Andersen

2000 – 2002

Henrik Hildebrandt

1959 - 1965

Hans Erik Rasmussen

1997 – 2000

Ebbe Laursen

1958 - 1959

Ove Amelung

1995 – 1997

Ib Wargo

1957 - 1958

John Hansen

1990 – 1995

?

1953 - 1957

Poul Basballe

1988  - 1990

Orla Jensen

1952 - 1953

Albert Nielsen

1985 – 1988

Arne Hansen

1950 - 1952

Eilif Nielsen

1984 – 1985

Alex Olsen

1949 - 1950

Edwin Levandowski, Eilif Nielsen

1982 – 1984

Michael Schuldt

1948 - 1949

Helge Gudmandsen, L,C. Petersen

1981 – 1982

?

1947 - 1948

Ib Hansen

1979 – 1981

Mogens Hansen

1945 – 1947

Alex Hjorth

1978 – 1979

Kim & Mogens Hansen

1942 – 1945

Gudmand Vangsgaard

1976 – 1978

Hans Henrik Thorngaard

1940 - 1942

Ove Thygesen

1975 – 1976

Kurt Dan Jensen

1938 - 1940

Egon Sørensen

1974 – 1975

Hans Jørgen Møller

1937 – 1938

Henry Andrés

1971 – 1974

Seier Olsen

1935 – 1937

Kaj Frennesen

1969 – 1971

Verne Lyster

1926 – 1935

Peter Christensen, Erik Bentzen, Johannes Gudmandsen, E. Oldengaard

1968 - 1969

Tom Lund Jensen

1925 - 1926

Peter Christensen

Det sker i i/udenfor klubregi

Ons 20-09-2017 kl. 16:15 - 17:45U11 drenge træner
Ons 20-09-2017 kl. 17:00 - 19:00U15 drengene træner
Ons 20-09-2017 kl. 17:00 - 18:30U12/13 drengene træner
Ons 20-09-2017 kl. 18:00U13 Drenge 8-mands 2 (05) Efterår, Pulje 1
Tor 21-09-2017 kl. 16:00 - 17:15U8 træner
Tor 21-09-2017 kl. 16:30 - 18:00U9 træner
Tor 21-09-2017 kl. 16:30 - 18:00U14 drenge træner
Tor 21-09-2017 kl. 17:00 - 19:00U10 træning
Tor 21-09-2017 kl. 18:30 - 20:15Senior Træning (alle)
Fre 22-09-2017 kl. 16:15 - 17:45U11 drenge træner
Lør 23-09-2017 kl. 09:00U11 Drenge 1 8-mands (07) Efterår, Pulje 1
Lør 23-09-2017 kl. 10:00U13 Drenge 8-mands 4 (05) Efterår, Pulje 1
Lør 23-09-2017 kl. 10:30 - 12:00DGI U10 drenge A 8-mands
Lør 23-09-2017 kl. 11:00U14 Drenge 2 (04) Efterår, Pulje 1
Lør 23-09-2017 kl. 12:00 - 13:30DGI U10 drenge C 8-mands
Lør 23-09-2017 kl. 12:15U15 Drenge 2 (03) Efterår, Pulje 1
Lør 23-09-2017 kl. 14:00Serie 4(2), 2
Lør 23-09-2017 kl. 15:00U17 Drenge 1 (01) Efterår, Pulje 1
Lør 23-09-2017 kl. 15:30Serie 4, Pulje 3
Lør 23-09-2017 kl. 16:00Serie 1 , Pulje 1
Søn 24-09-2017 kl. 10:30 - 12:00DGI U11 drenge C 8-mands
Søn 24-09-2017 kl. 12:00U17 Drenge 3 (01) Efterår, Pulje 1
Søn 24-09-2017 kl. 12:30U14 Drenge Øst 1 (04) efterår , Pulje 2
Søn 24-09-2017 kl. 12:30U14 Drenge Øst 1 (04) efterår , Pulje 2
Man 25-09-2017 kl. 16:30 - 18:00U14 Drenge træner
Man 25-09-2017 kl. 17:00 - 19:00U15 drengene træner
Man 25-09-2017 kl. 17:00 - 18:30U12/13 drengene træner
Man 25-09-2017 kl. 19:00 - 21:00Møde i Børne- & ungdomsudvalget(B&U)
Man 25-09-2017 kl. 20:00Old boys 2 , Pulje 1
Tir 26-09-2017 kl. 16:00 - 17:15U8 træner
Tir 26-09-2017 kl. 16:30 - 18:00U9 træner
Tir 26-09-2017 kl. 16:30 - 18:00U14 drenge træner
Tir 26-09-2017 kl. 17:00 - 19:00U10 træning
Tir 26-09-2017 kl. 17:00 - 18:45Træning drenge U17
Tir 26-09-2017 kl. 18:00U15 Drenge 8-mands (03) Efterår, Pulje 1
Tir 26-09-2017 kl. 18:30 - 20:15Senior træning(alle)
Ons 27-09-2017 kl. 16:15 - 17:45U11 drenge træner
Ons 27-09-2017 kl. 17:00 - 19:00U15 drengene træner
Ons 27-09-2017 kl. 17:00 - 18:30U12/13 drengene træner
Ons 27-09-2017 kl. 17:30Veteran 2, Pulje 1
Ons 27-09-2017 kl. 17:45U13 Drenge 8-mands 4 (05) Efterår, Pulje 1
Tor 28-09-2017 kl. 16:00 - 17:15U8 træner
Tor 28-09-2017 kl. 16:30 - 18:00U9 træner
Tor 28-09-2017 kl. 16:30 - 18:00U14 drenge træner
Tor 28-09-2017 kl. 17:00 - 19:00U10 træning
Tor 28-09-2017 kl. 17:30U17 Drenge 1 (01) Efterår, Pulje 1
Tor 28-09-2017 kl. 18:30 - 20:15Senior Træning (alle)
Fre 29-09-2017 kl. 16:15 - 17:45U11 drenge træner
Lør 30-09-2017 kl. 10:30 - 12:00DGI U10 drenge A 8-mands
Lør 30-09-2017 kl. 11:00U15 Drenge 2 (03) Efterår, Pulje 1
Lør 30-09-2017 kl. 11:15U13 Drenge Øst 1 8M (05) efterår , Pulje 2
Lør 30-09-2017 kl. 12:00U13 Drenge 8-mands 4 (05) Efterår, Pulje 1
Lør 30-09-2017 kl. 13:00U17 Drenge 1 (01) Efterår, Pulje 1
Lør 30-09-2017 kl. 13:00U17 Drenge 3 (01) Efterår, Pulje 1
Lør 30-09-2017 kl. 14:00Serie 4(2), 2
Lør 30-09-2017 kl. 14:00Serie 1 , Pulje 1