Sponsorudvalg

Billede af Bjarne Petersen

Bjarne Petersen

bpjoma@gmail.com

2222 5008

Det sker i i/udenfor klubregi

Ons 20-09-2017 kl. 16:15 - 17:45U11 drenge træner
Ons 20-09-2017 kl. 17:00 - 19:00U15 drengene træner
Ons 20-09-2017 kl. 17:00 - 18:30U12/13 drengene træner
Ons 20-09-2017 kl. 18:00U13 Drenge 8-mands 2 (05) Efterår, Pulje 1
Tor 21-09-2017 kl. 16:00 - 17:15U8 træner
Tor 21-09-2017 kl. 16:30 - 18:00U9 træner
Tor 21-09-2017 kl. 16:30 - 18:00U14 drenge træner
Tor 21-09-2017 kl. 17:00 - 19:00U10 træning
Tor 21-09-2017 kl. 18:30 - 20:15Senior Træning (alle)
Fre 22-09-2017 kl. 16:15 - 17:45U11 drenge træner
Lør 23-09-2017 kl. 09:00U11 Drenge 1 8-mands (07) Efterår, Pulje 1
Lør 23-09-2017 kl. 10:00U13 Drenge 8-mands 4 (05) Efterår, Pulje 1
Lør 23-09-2017 kl. 10:30 - 12:00DGI U10 drenge A 8-mands
Lør 23-09-2017 kl. 11:00U14 Drenge 2 (04) Efterår, Pulje 1
Lør 23-09-2017 kl. 12:00 - 13:30DGI U10 drenge C 8-mands
Lør 23-09-2017 kl. 12:15U15 Drenge 2 (03) Efterår, Pulje 1
Lør 23-09-2017 kl. 14:00Serie 4(2), 2
Lør 23-09-2017 kl. 15:00U17 Drenge 1 (01) Efterår, Pulje 1
Lør 23-09-2017 kl. 15:30Serie 4, Pulje 3
Lør 23-09-2017 kl. 16:00Serie 1 , Pulje 1
Søn 24-09-2017 kl. 10:30 - 12:00DGI U11 drenge C 8-mands
Søn 24-09-2017 kl. 12:00U17 Drenge 3 (01) Efterår, Pulje 1
Søn 24-09-2017 kl. 12:30U14 Drenge Øst 1 (04) efterår , Pulje 2
Søn 24-09-2017 kl. 12:30U14 Drenge Øst 1 (04) efterår , Pulje 2
Man 25-09-2017 kl. 16:30 - 18:00U14 Drenge træner
Man 25-09-2017 kl. 17:00 - 19:00U15 drengene træner
Man 25-09-2017 kl. 17:00 - 18:30U12/13 drengene træner
Man 25-09-2017 kl. 19:00 - 21:00Møde i Børne- & ungdomsudvalget(B&U)
Man 25-09-2017 kl. 20:00Old boys 2 , Pulje 1
Tir 26-09-2017 kl. 16:00 - 17:15U8 træner
Tir 26-09-2017 kl. 16:30 - 18:00U9 træner
Tir 26-09-2017 kl. 16:30 - 18:00U14 drenge træner
Tir 26-09-2017 kl. 17:00 - 19:00U10 træning
Tir 26-09-2017 kl. 17:00 - 18:45Træning drenge U17
Tir 26-09-2017 kl. 18:00U15 Drenge 8-mands (03) Efterår, Pulje 1
Tir 26-09-2017 kl. 18:30 - 20:15Senior træning(alle)
Ons 27-09-2017 kl. 16:15 - 17:45U11 drenge træner
Ons 27-09-2017 kl. 17:00 - 19:00U15 drengene træner
Ons 27-09-2017 kl. 17:00 - 18:30U12/13 drengene træner
Ons 27-09-2017 kl. 17:30Veteran 2, Pulje 1
Ons 27-09-2017 kl. 17:45U13 Drenge 8-mands 4 (05) Efterår, Pulje 1
Tor 28-09-2017 kl. 16:00 - 17:15U8 træner
Tor 28-09-2017 kl. 16:30 - 18:00U9 træner
Tor 28-09-2017 kl. 16:30 - 18:00U14 drenge træner
Tor 28-09-2017 kl. 17:00 - 19:00U10 træning
Tor 28-09-2017 kl. 17:30U17 Drenge 1 (01) Efterår, Pulje 1
Tor 28-09-2017 kl. 18:30 - 20:15Senior Træning (alle)
Fre 29-09-2017 kl. 16:15 - 17:45U11 drenge træner
Lør 30-09-2017 kl. 10:30 - 12:00DGI U10 drenge A 8-mands
Lør 30-09-2017 kl. 11:00U15 Drenge 2 (03) Efterår, Pulje 1
Lør 30-09-2017 kl. 11:15U13 Drenge Øst 1 8M (05) efterår , Pulje 2
Lør 30-09-2017 kl. 12:00U13 Drenge 8-mands 4 (05) Efterår, Pulje 1
Lør 30-09-2017 kl. 13:00U17 Drenge 1 (01) Efterår, Pulje 1
Lør 30-09-2017 kl. 13:00U17 Drenge 3 (01) Efterår, Pulje 1
Lør 30-09-2017 kl. 14:00Serie 4(2), 2
Lør 30-09-2017 kl. 14:00Serie 1 , Pulje 1